Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2017

ΑΝΔΡΕΣ

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ451814314515
2. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ431814133614
3. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ421813325221
4. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ371811433314
5. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ351811253718
6. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ31189452012
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ29189273218
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ22186482931
9. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 181853101525
10. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ161851121327
11. ΑΕ ΙΛΙΟΥ151843111939
12. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.131834111734
13. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 8182214946
14. ΑΟ ΚΩΦΩΝ5181215851

ΠΑΙΔΕΣ 1

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΚΑΜΑΤΕΡΟ39131300407
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ31131012378
3. ΑΕ ΙΛΙΟΥ29139223011
4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ27139042913
5. ΙΑΣΩΝ 26138234113
6. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 226138233715
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ20136253216
8. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ19136162623
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15135082345
10. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ1274031113
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ11133281630
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ61320111248
13. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ51312101635
14. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ-2130013049
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-46006125

ΠΑΙΔΕΣ 2

ΟΜΑΔΑ ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 11 10 0 1 37 9 28 30
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 9 7 1 1 37 8 29 22
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 10 6 1 3 30 17 13 19
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 11 6 1 4 25 16 9 19
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠ/ΓΟΥ 7 6 0 1 18 3 15 18
ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ 11 5 3 3 27 24 3 18
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 9 5 2 2 18 8 10 17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 10 5 0 5 27 23 4 15
ΙΑΣΟΝΑΣ 9 2 4 3 18 18 0 10
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 11 3 1 7 17 33 -16 10
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 10 3 0 7 19 35 -16 9
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 11 2 1 8 15 43 -28 7
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0
ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 1 0 0 1 0 2 -2 0
ΟΜΑΔΑ 1 7 0 0 7 0 21 -21 0

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ33111100615
2. ΑΕΚ26118213412
3. ΚΑΜΑΤΕΡΟ22117133118
4. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ20116233019
5. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18115332215
6. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ14114252227
7. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ14114251826
8. ΙΑΣΩΝ 13114162326
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ12113352234
10. ΑΕ ΙΛΙΟΥ7112181435
11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ611209747
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ4111191535

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1

ΟΜΑΔΑ ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 9 8 1 0 27 5 22 25
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 9 6 1 2 20 14 6 19
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 1 9 4 4 1 14 8 6 16
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 8 4 1 3 27 12 15 13
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 7 4 1 2 22 12 10 13
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 11 3 3 5 20 14 6 12
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ 10 3 3 4 15 27 -12 12
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 10 2 3 5 14 25 -11 9
ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 9 2 3 4 9 21 -12 9
ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 0 0 1 0 3 -3 0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2

ΟΜΑΔΑ ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 11 8 0 3 40 23 17 24
ΑΕΚ ROOTS 8 7 0 1 35 14 21 21
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2 10 6 0 4 32 21 11 18
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 10 5 0 5 26 29 -3 15
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 11 4 1 6 29 33 -4 13
ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 10 4 1 5 19 27 -8 13
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 6 4 0 2 14 9 5 12
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 8 4 0 4 19 24 -5 12
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 4 1 2 1 6 8 -2 5
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 9 1 0 8 13 23 -10 3

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΟΜΑΔΑ ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 7 6 0 1 24 6 18 18
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 10 6 0 4 36 28 8 18
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 8 5 1 2 23 13 10 16
ΙΑΣΟΝΑΣ 9 5 1 3 25 24 1 16
SOCCERLAND ΕΛ. 6 4 1 1 21 11 10 13
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ 6 4 1 1 27 18 9 13
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 9 4 1 4 23 31 -8 13
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 8 4 0 4 21 15 6 12
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 8 4 0 4 22 22 0 12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ 9 3 1 5 13 26 -13 10
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 4 8 1 1 6 12 28 -16 4
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 3 0 1 2 7 13 -6 1
ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 3 0 0 3 4 9 -5 0
ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 6 0 0 6 9 23 -14 0


ΑΝΔΡΕΣ

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή19/02/1710:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-1
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/02/1711:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή19/02/1711:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/02/1711:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή19/02/1712:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.4-4
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή19/02/1713:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή19/02/1715:00ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0

ΠΑΙΔΕΣ 1

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1611:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο17/12/1612:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/12/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/12/1612:45ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1613:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.4-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1618:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3


ΠΑΙΔΕΣ 2

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
  • 11
  • -
  • 1 - 6
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
  • 11
  • 19/11/2016 14:00
  • ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
  • 2 - 1
  • ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - SOCCERLAND ΕΛ.
  • 11
  • -
  • 0 - 2
  • ΙΑΣΟΝΑΣ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
  • 11
  • -
  • 2 - 1
  • ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
  • 11
  • -
  • ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
  • ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
  • 11
  • -
  • 2 - 1
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 4
  • 11
  • 20/11/2016 13:00
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 5 - 0 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΙΑΣΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο14/01/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1714:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-8
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1714:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/01/1719:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο14/01/1719:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή15/01/1718:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1

  • ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
  • 13
  • 12/02/2017 12:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 4 - 0
  • ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1
  • 13
  • 11/02/2017 09:00
  • ΓΑΛΑΞΙΑ
  • 0 - 3
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1
  • 13
  • 11/02/2017 10:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 3 - 1
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 1 - ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  • 13
  • 11/02/2017 19:30
  • ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
  • 3 - 0
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
  • 13
  • 12/02/2017 17:00
  • ΑΓ ΑΝΝΗΣ
  • 4 - 2 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
  • ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΕΚ ROOTS
  • 13
  • 12/02/2017 13:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 4 - 2
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  • 13
  • 11/02/2017 11:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 1 - 2
  • ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
  • 13
  • 12/02/2017 09:00
  • ΧΩΡΑΦΑ
  • 4 - 1
  • ΙΑΣΟΝΑΣ 1 - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
  • 13
  • 11/02/2017 17:00
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 2 - 2
  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
  • 13
  • 12/02/2017 12:00
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 4 - 1 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


  •  ΠΟΝΤΙΩΝ
  • 13
  • -
  • ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
  • ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
  • 13
  • 12/02/2017 12:00
  • ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β
  • 2 - 5
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 - SOCCERLAND ΕΛ.
  • 13
  • 12/02/2017 17:00
  • ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
  • 3 - 1
  • ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ
  • 13
  • 12/02/2017 12:00
  • ΡΕΜΑ
  • 5 - 0
  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 4 - ΙΑΣΟΝΑΣ
  • 13
  • 11/02/2017 16:00
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 3 - 0
  • ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
  • 13
  • -
  • ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
  • 13
  • 11/02/2017 17:00
  • ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ
  • 2 - 0
  • ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
  • 13
  • 23/10/2016 13:30
  • ΔΟΞΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
  • 3 - 5