Κυριακή, 15 Ιανουαρίου 2017

ΑΝΔΡΕΣ
 
 
 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ34131111349
2. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ321310214117
3. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ301310032212
4. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ27138322611
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ23137242511
6. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ2213643158
7. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ20136252314
8. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 16135171219
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ15134361622
10. ΑΕ ΙΛΙΟΥ12133371527
11. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11133281624
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ7132110924
13. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 7132110628
14. ΑΟ ΚΩΦΩΝ4131111640
 
 
 
ΠΑΙΔΕΣ 1
 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΚΑΜΑΤΕΡΟ39131300407
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ31131012378
3. ΑΕ ΙΛΙΟΥ29139223011
4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ27139042913
5. ΙΑΣΩΝ 26138234113
6. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 226138233715
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ20136253216
8. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ19136162623
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15135082345
10. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ1274031113
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ11133281630
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ61320111248
13. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ51312101635
14. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ-2130013049
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-46006125
 
ΠΑΙΔΕΣ 2
 
ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 7 6 0 1 25 6 19 18
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 6 4 1 1 22 7 15 13
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 6 4 1 1 12 5 7 13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 7 4 1 2 18 11 7 13
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠ/ΓΟΥ 5 4 0 1 14 2 12 12
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 7 4 0 3 20 12 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 6 4 0 2 19 12 7 12
ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ 7 3 2 2 18 17 1 11
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 8 3 0 5 18 25 -7 9
ΙΑΣΟΝΑΣ 6 2 2 2 10 9 1 8
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 7 1 1 5 9 21 -12 4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 7 1 0 6 6 22 -16 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 7 1 0 6 7 33 -26 3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0
ΟΜΑΔΑ 1 4 0 0 4 0 12 -12 0
 
 
 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
 
 

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ33111100615
2. ΑΕΚ26118213412
3. ΚΑΜΑΤΕΡΟ22117133118
4. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ18115332215
5. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ17115242024
6. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ17115242821
7. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ14114252227
8. ΙΑΣΩΝ 13114162326
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ12113352234
10. ΑΕ ΙΛΙΟΥ7112181435
11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ611209747
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ4111191535
 
 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
 
 
ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 6 6 0 0 21 3 18 18
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 6 4 0 2 23 6 17 12
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ 7 3 2 2 14 14 0 11
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 5 3 1 1 9 6 3 10
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 7 2 2 3 14 8 6 8
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 1 5 2 2 1 6 4 2 8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 4 2 1 1 10 10 0 7
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 6 1 2 3 8 19 -11 5
ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 0 2 3 3 17 -14 2
ΟΜΑΔΑ 1 7 0 0 7 0 21 -21 0
 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
 
 
ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 7 5 0 2 26 15 11 15
ΑΕΚ ROOTS 4 4 0 0 19 4 15 12
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2 6 4 0 2 24 13 11 12
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 6 3 0 3 17 16 1 9
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 7 3 0 4 21 23 -2 9
ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 6 3 0 3 10 15 -5 9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 3 2 0 1 8 4 4 6
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 1 1 0 0 1 0 1 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 5 1 0 4 7 11 -4 3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 4 1 0 3 6 16 -10 3
 
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
 
 
ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 5 4 1 0 20 8 12 13
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 4 3 0 1 17 4 13 9
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 5 3 0 2 16 13 3 9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ 4 2 1 1 6 5 1 7
ΙΑΣΟΝΑΣ 5 2 1 2 12 16 -4 7
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 4 2 0 2 12 4 8 6
SOCCERLAND ΕΛ. 2 2 0 0 10 4 6 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 4 2 0 2 9 10 -1 6
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 6 2 0 4 10 22 -12 6
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ 2 1 0 1 8 9 -1 3
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 4 4 0 1 3 3 14 -11 1
ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 2 0 0 2 4 10 -6 0
ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 0 0 3 3 11 -8 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΑΝΔΡΕΣ

Ομάδες

ΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο14/01/1715:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.1-4
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/01/1711:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.0-5
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/01/1711:00ΖΥΓΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή15/01/1711:00ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή15/01/1711:00ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.2-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/01/1712:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.0-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή15/01/1715:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.2-0

ΠΑΙΔΕΣ 1

 Ομάδες

ΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ




0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1611:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο17/12/1612:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/12/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/12/1612:45ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1613:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.4-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1618:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3


ΠΑΙΔΕΣ 2


  • ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
  • 3
  • 05/11/2016 18:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 4 - 2
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ - ΙΑΣΟΝΑΣ
  • 3
  • 05/11/2016 09:00
  • ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
  • 2 - 3
  • ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 3
  • 05/11/2016 13:30
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 1 - 3
  • ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
  • 3
  • 06/11/2016 11:00
  • ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
  • 6 - 0
  • ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
  • 3
  • 06/11/2016 13:00
  • ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ
  • 1 - 3
  • ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
  • 3
  • 06/11/2016 16:30
  • RIVER
  • 1 -


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

Ομάδες

ΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΙΑΣΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝΣάββατο14/01/1710:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/01/1714:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-8
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο14/01/1714:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/01/1719:30ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο14/01/1719:45ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή15/01/1718:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1


  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
  • 3
  • 05/11/2016 16:30
  • ΑΓ ΑΝΝΗΣ
  • 5 - 0
  • ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 1
  • 3
  • 06/11/2016 16:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 0 - 0
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 - ΟΜΑΔΑ 1
  • 3

  • -
  • 3 - 0
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1
  • 3
  • 05/11/2016 14:30
  • ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
  • 2 - 2
  • ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
  • 3
  • 06/11/2016 13:00
  • ΧΩΡΑΦΑ
  • 1 - 1


         ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
 
  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΜΑΔΑ 1
  • 3

  • -
  • 3 - 0
  • ΙΑΣΟΝΑΣ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
  • 3
  • 05/11/2016 17:00
  • ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ
  • 4 - 2
  • ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2 - ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
  • 3
  • 06/11/2016 12:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 4 - 0
  • ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕΚ ROOTS
  • 3
  • 05/11/2016 13:15
  • ΧΩΡΑΦΑ
  • 0 -

         ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
  • 1
  • 15/10/2016 19:15
  • ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
  • 5 - 1
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
  • 1
  • 15/10/2016 13:00
  • ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β
  • 5 - 0
  • ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
  • 1
  • 16/10/2016 13:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 1 - 2
  • ΙΑΣΟΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
  • 1
  • 16/10/2016 15:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 5 - 1
  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
  • 1
  • 16/10/2016 13:30
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 0 - 9
 

Παρασκευή, 13 Ιανουαρίου 2017

ΑΝΔΡΕΣ: Α.Ε. ΙΛΙΟΥ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 ΩΡΑ: 11:00π.μ. ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ 1: Α.Ε. ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017 ΩΡΑ: 18:00μ.μ. ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ 2): ΡΕΠΟ

ΠΕΠΟΝΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ : Α.Ε. ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017 ΩΡΑ: 19:45μ.μ. ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΔΟΥΡΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1: ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017 ΩΡΑ: 17:00μ.μ. ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ

ΔΟΥΡΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2: ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2017 ΩΡΑ: 14:30μ.μ. ΓΗΠΕΔΟ: ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ: ΔΑΟ ΠΕΤ/ΛΗΣ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2017 ΩΡΑ: 11:00π.μ. ΓΗΠΕΔΟ: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β’

Δευτέρα, 9 Ιανουαρίου 2017

ΑΝΔΡΕΣ


ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ31121011299
2. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ29129213917
3. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ27129031811
4. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ24127322411
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ22127142511
6. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ2112633158
7. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ20126242312
8. ΓΑΛΑΞΙΑΣ 15125071017
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ12123361522
10. ΑΕ ΙΛΙΟΥ11123271325
11. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.11123271622
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ712219820
13. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 712219627
14. ΑΟ ΚΩΦΩΝ4121110635


ΠΑΙΔΕΣ 1


ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΚΑΜΑΤΕΡΟ39131300407
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ31131012378
3. ΑΕ ΙΛΙΟΥ29139223011
4. ΑΟ ΙΛΙΟΥ27139042913
5. ΙΑΣΩΝ 26138234113
6. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 226138233715
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ20136253216
8. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ19136162623
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15135082345
10. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ1274031113
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ11133281630
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ61320111248
13. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ51312101635
14. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ-2130013049
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-46006125

 ΠΑΙΔΕΣ 2

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 7 6 0 1 25 6 19 18
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 6 4 1 1 22 7 15 13
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 7 4 1 2 18 11 7 13
ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠ/ΓΟΥ 5 4 0 1 14 2 12 12
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 7 4 0 3 20 12 8 12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 6 4 0 2 19 12 7 12
ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ 7 3 2 2 18 17 1 11
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 5 3 1 1 9 5 4 10
ΙΑΣΟΝΑΣ 6 2 2 2 10 9 1 8
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 7 2 0 5 15 25 -10 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 7 1 1 5 9 21 -12 4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6 1 0 5 6 19 -13 3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 7 1 0 6 7 33 -26 3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0
ΟΜΑΔΑ 1 3 0 0 3 0 9 -9 0

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ30101000535
2. ΑΕΚ23107213211
3. ΚΑΜΑΤΕΡΟ19106132718
4. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ17105232819
5. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ15104331715
6. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ14104242219
7. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ14104241824
8. ΙΑΣΩΝ 13104152224
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ9102352033
10. ΑΕ ΙΛΙΟΥ7102171431
11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ610208742
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ4101181433

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1


ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 5 5 0 0 18 3 15 15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 6 4 0 2 23 6 17 12
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ 7 3 2 2 14 14 0 11
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 5 3 1 1 9 6 3 10
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 7 2 2 3 14 8 6 8
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 1 5 2 2 1 6 4 2 8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 1 4 2 1 1 10 10 0 7
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 6 1 2 3 8 19 -11 5
ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 0 2 3 3 17 -14 2
ΟΜΑΔΑ 1 6 0 0 6 0 18 -18 0


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 7 5 0 2 26 15 11 15
ΑΕΚ ROOTS 4 4 0 0 19 4 15 12
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2 6 4 0 2 24 13 11 12
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 6 3 0 3 17 16 1 9
ΙΑΣΟΝΑΣ 1 7 3 0 4 21 23 -2 9
ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 6 3 0 3 10 15 -5 9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 3 2 0 1 8 4 4 6
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 1 1 0 0 1 0 1 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 5 1 0 4 7 11 -4 3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 4 1 0 3 6 16 -10 3


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ Ν Ι Η ΥΠ ΚΑΤ ΔΦ ΒΑΘΜΟΙ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 5 4 1 0 20 8 12 13
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3 4 3 0 1 17 4 13 9
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 5 3 0 2 16 13 3 9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ 4 2 1 1 6 5 1 7
ΙΑΣΟΝΑΣ 5 2 1 2 12 16 -4 7
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 4 2 0 2 12 4 8 6
SOCCERLAND ΕΛ. 2 2 0 0 10 4 6 6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 4 2 0 2 9 10 -1 6
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 6 2 0 4 10 22 -12 6
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ 2 1 0 1 8 9 -1 3
ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 4 4 0 1 3 3 14 -11 1
ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 2 0 0 2 4 10 -6 0
ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 0 0 3 3 11 -8 0

ΑΝΔΡΕΣ
Ομάδες

ΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο07/01/1715:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο07/01/1715:00ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.7-1
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή08/01/1710:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή08/01/1711:00ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή08/01/1712:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή08/01/1715:00ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.4-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή08/01/1715:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3

ΠΑΙΔΕΣ 2

  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
  • 1
  • 15/10/2016 14:00
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 2 - 3
  • ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ
  • 1
  • 16/10/2016 17:00
  • RIVER
  • 1 - 4
  • ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
  • 1
  • 16/10/2016 13:30
  • ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ
  • 1 - 3
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
  • 1
  • 16/10/2016 20:30
  • ΑΓ ΑΝΝΗΣ
  • 1 - 4
  • ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ - ΙΑΣΟΝΑΣ
  • 1
  • 15/10/2016 15:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 0 - 0
  • ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠ/ΓΟΥ
  • 1
  • 16/10/2016 09:30
  • ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ
  • 2 - 0
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
  • 1
  • 15/10/2016 13:30
  • ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
  • 1 - 0 
 ΠΑΙΔΕΣ 1


Ομάδες


ΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ




0-3 α.α.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1611:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.1-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο17/12/1612:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/12/1612:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/12/1612:45ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/12/1613:15ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.4-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/12/1618:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
























































ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


Ομάδες

ΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/10/1609:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΙΛΙΟΥ Σάββατο01/10/1612:30ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ.0-4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/10/1613:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/10/1615:00ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο01/10/1618:45ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕΚΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/10/1613:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-4

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1

  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
  • 1
  • 16/10/2016 14:30
  • ΓΑΛΑΞΙΑ
  • 10 - 0
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
  • 1
  • 15/10/2016 12:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 1 - 2
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
  • 1
  • 16/10/2016 19:30
  • ΑΓ ΑΝΝΗΣ
  • 3 - 0 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2

  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
  • 1
  • 16/10/2016 14:30
  • ΓΑΛΑΞΙΑ
  • 10 - 0
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
  • 1
  • 15/10/2016 12:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 1 - 2
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
  • 1
  • 16/10/2016 19:30
  • ΑΓ ΑΝΝΗΣ
  • 3 - 0  
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
  • ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
  • 1
  • 15/10/2016 19:15
  • ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
  • 5 - 1
  • ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
  • 1
  • 15/10/2016 13:00
  • ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β
  • 5 - 0
  • ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
  • 1
  • 16/10/2016 13:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 1 - 2
  • ΙΑΣΟΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3
  • 1
  • 16/10/2016 15:00
  • ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
  • 5 - 1
  • ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
  • 1
  • 16/10/2016 13:30
  • ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
  • 0 - 9