ΑΝΔΡΕΣ
Ομάδες
Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ | ΝΗΑΡ. ΗΣΤ | Σάββατο | 26/11/16 | 15:00 | ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. | 0-1 |
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ | Κυριακή | 27/11/16 | 10:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. | 7-0 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 27/11/16 | 11:00 | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ι. | 3-1 |
ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 27/11/16 | 11:00 | ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. | 3-1 |
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ | ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) | Κυριακή | 27/11/16 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. | 0-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ | ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) | Κυριακή | 27/11/16 | 12:00 | ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 3-0 |
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 27/11/16 | 15:00 | ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. | 1-3 |
ΠΑΙΔΕΣ 2
- ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
- 1
- 15/10/2016 14:00
- ΕΡΜΗ ΛΙΟΣΙΩΝ
- 2 - 3
- ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ
- 1
- 16/10/2016 17:00
- RIVER
- 1 - 4
- ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
- 1
- 16/10/2016 13:30
- ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ
- 1 - 3
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
- 1
- 16/10/2016 20:30
- ΑΓ ΑΝΝΗΣ
- 1 - 4
- ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ - ΙΑΣΟΝΑΣ
- 1
- 15/10/2016 15:00
- ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
- 0 - 0
- ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠ/ΓΟΥ
- 1
- 16/10/2016 09:30
- ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ
- 2 - 0
ΠΑΙΔΕΣ 1
Ομάδες
Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 24/09/16 | 09:30 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | 3-1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 24/09/16 | 11:30 | ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. | 1-2 |
ΙΑΣΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 24/09/16 | 19:00 | ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. | 5-1 |
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 24/09/16 | 19:00 | ΣΤΑΜΟΣ Μ. | 0-7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Σάββατο | 24/09/16 | 19:00 | ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-0 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Κυριακή | 25/09/16 | 10:30 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | 0-5 |
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 25/09/16 | 10:30 | ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. | 1-0 |
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
Ομάδες
Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | Σάββατο | 01/10/16 | 09:30 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. | 1-2 |
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 01/10/16 | 12:30 | ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ. | 0-4 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ | ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 01/10/16 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 2-0 |
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Σάββατο | 01/10/16 | 15:00 | ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. | 3-0 |
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ | ΙΛΙΟΥ | Σάββατο | 01/10/16 | 18:45 | ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. | 0-3 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕΚ | ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) | Κυριακή | 02/10/16 | 13:30 | ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. | 1-4 |
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
- 1
- 16/10/2016 14:30
- ΓΑΛΑΞΙΑ
- 10 - 0
- ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
- 1
- 15/10/2016 12:00
- ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ
- 1 - 2
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
- 1
- 16/10/2016 19:30
- ΑΓ ΑΝΝΗΣ
- 3 - 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2
- 1
- 16/10/2016 15:00
- ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
- 0 - 4
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 - ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
- 1
- 16/10/2016 14:30
- ΓΑΛΑΞΙΑ
- 2 - 3
- ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
- 1
- 16/10/2016 11:00
- ΦΟΥΓΑΡΟ
- 1 - 5
- ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 3 - ΙΑΣΟΝΑΣ 2
- 1
- 15/10/2016 14:00
- ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 2 - 3
- ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
- 1
- 15/10/2016 13:15
- ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ
- 1 - 1
- ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ 4 - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
- 1
- 15/10/2016 20:15
- ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 4 - 0
- ΙΑΣΟΝΑΣ 1 - ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
- 1
- 15/10/2016 09:30
- ΜΑΡΑΚΑΝΑ (5x5)
- 3 - 5
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου